Jude Bellingham, talentovaný záložník Realu Madrid, vyjádřil své nadšení a radost z pozoruhodného úspěchu týmu, kterým je dosažení finále prestižní Ligy mistrů UEFA. Slouží jako důkaz jejich výjimečného výkonu a odolnosti v průběhu celého turnaje. V napínavém semifinálovém střetnutí proti Bayernu Mnichov předvedl Real Madrid svou zdatnost a zajistil si tvrdě vybojované vítězství remízou 2:2 v zápase venku a triumfální výhrou 2:1 doma.

Bellinghamova slova odrážejí kolektivní odhodlání a jednotu v týmu a zdůrazňují jejich neochvějné odhodlání k úspěchu, když se soustředí na nejvyšší slávu nad zvednutím trofeje Ligy mistrů. Očekávání roste, protože fanoušci netrpělivě očekávají napínavé závěrečné zúčtování, kde Real Madrid přinese své impozantní dovednosti a neochvějného ducha na velkou scénu.

Jude Bellingham je nadšený, když Real Madrid dosáhne finále Ligy mistrů UEFA

„Je to neuvěřitelné. Nemůžu kolem toho omotat hlavu. Mohlo se to stát jenom takhle. Moje první finále. V Anglii proti Borussii. Budiž jim čest, zasloužili si místo ve finále. Bude to skvělé vidět staré přátele, myslím, že vypnu telefon a nechám zprávy do zítřka.

Kvality a talentu máme nepřeberné množství, ale v některých těchto zápasech máme pocit, že zaostáváme. Z lavičky však máme hráče, kteří dokážou udělat svou práci a přinést nám vítězství,“ cituje Bellinghama oficiální web UEFA.

Finálový zápas Ligy mistrů UEFA mezi Realem Madrid a Borussií se odehraje 1. června.

Finálový zápas Ligy mistrů UEFA

Jaká jsou vaše očekávání od finále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Borussií Dortmund, vzhledem k tomu, co řekl záložník Realu Madrid Jude Bellingham?
Věřím, že Real Madrid může vyhrát a stát se mistrem.
100%
Myslím, že Borussia má větší šanci vyhrát.
0%
Očekávám napínavý a napínavý zápas s nečekaným výsledkem.
0%
Nemám žádná speciální očekávání, fotbal mě prostě baví.
0%
Voted: 2