Goal, prominentní fotbalový zpravodajský web s globálním dosahem, pečlivě sestavil obsáhlý seznam 20 nejlepších uchazečů, kteří se ucházejí o velmi kýžené ocenění Zlatého míče 2024.

Toto vážené ocenění oceňuje výjimečný výkon a dovednosti nejlepších světových fotbalistů a ukazuje jejich neochvějnou oddanost a vliv na tento sport. Očekávání kolem této prestižní pocty je hmatatelné, protože fotbaloví nadšenci netrpělivě očekávají oznámení zasloužilého držitele, který se zapíše jejich jméno do anále fotbalové historie.

Žebříček cílů odhaluje 20 uchazečů o cenu Zlatý míč 2024

Podle hodnocení tohoto konkrétního online zdroje jsou šance ve prospěch útočícího záložníka Realu Madrid Jude Bellinghama jako předního kandidáta na získání prestižního ocenění Zlatý míč 2024. V těsném závěsu na druhém místě je Kylian Mbappe, talentovaný útočník z PSG, zatímco třetí místo obsadil Harry Kane, impozantní útočník reprezentující Bayern Mnichov.

Komplexní hodnocení Goal obsahuje 20 nejlepších uchazečů o Zlatý míč 2024, což ukazuje rozmanitou škálu výjimečných fotbalových talentů:

Jude Bellingham (Real Madrid): Bellinghamovy výjimečné schopnosti a příspěvky ho umístily do čela závodu.
Kylian Mbappe (PSG): Mbappe, známý svou bleskovou rychlostí a pozoruhodnou schopností dávat góly, zůstává impozantním soupeřem.
Harry Kane (Bayern Mnichov): Kaneovo klinické zakončení a pozoruhodná bilance vstřelených branek z něj činí silného uchazeče o kýženou cenu.
Seznam pokračuje pozoruhodnou sestavou talentovaných hráčů z různých klubů, včetně Vinicius Junior (Real Madrid), Phil Foden (Manchester City), Florian Wirtz (Bayer), Erling Haaland (Manchester City), Rodri (Manchester City), Toni Kroos (Real Madrid), Bukayo Saka (Arsenal), Rodrigo Goes (Real Madrid), Antonio Rudiger (Real Madrid), Declan Rice (Arsenal), Kevin De Bruyne (Manchester City), Antoine Griezmann (Atletico), Lionel Messi (Inter Miami ), Bernardo Silva (Manchester City), Mohamed Salah (Liverpool), Jeremy Frimpong (Bayer) a Lautaro Martinez (Inter).

Soutěž o Zlatý míč 2024 slibuje,

Soutěž o Zlatý míč 2024 slibuje, že bude strhující, protože tito výjimeční hráči soupeří o uznání jako nejlepší na světě.

Kdo má podle vás největší šanci vyhrát prestižní cenu Ballon d'Or v roce 2024?
Jude Bellingham (Real Madrid)
75%
Kylian Mbappe (PSG)
0%
Harry Kane (Bayern Mnichov)
0%
Jiný hráč (Uveďte prosím svou volbu)
25%
Voted: 4